Konvex91 - Ubytování v Praze
 

Konvex91

Ubytování v Praze

Jméno a příjmení: Datum příjezdu:
 Pro výběr data klidněte zde
Váš e-mail: Datum odjezdu:
 Pro výběr data klidněte zde
Mobilní telefon: Typ ubytování:
Další případné požadavky: Počet osob:
 
 
Přepište anti-spam kód :

Bartolomejska Vita Nejedleho Palouk Korunni dvur

Byty k pronájmům

Illustrative picture Byty se nacházejí v centrálních oblastech města tj. v Praze 1, 2, 3. Jsou nabízeny s jedním až třemi pokoji což je vhodné pro dvě až šest osob. Všechny byty mají kuchyň popř. kuchyňský kout vybaven pro přípravu snídaní nebo jednoduchých jídel, koupelnu se sprchovým koutem a W.C. Topení je buď plynové nebo elektrické. Nabízené byty jsou po celkové renovaci. Z některých se nabízí nádherný pohled na panorama Pražského hradu.


Milí návštěvníci,
již od roku 1990 pro Vás zajišťujeme pronájmy bytů a pokojů v podnájmu v samém centru Prahy. Tento způsob ... více

Milí hosté,
Vaše spokojenost je pro mne na prvním místě a s radostí Vás osobně uvítám v naší kanceláři. Hovořím anglicky, ... více
Milí návštěvníci,
již od roku 1990 pro Vás zajišťujeme pronájmy bytů a pokojů v podnájmu v samém centru Prahy. Tento způsob ubytování vám nabízí nejlepší kombinaci ve vztahu CENA-KVALITA-LOKALITA. Za dobu našeho působení máme již mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi a pravidelně vracejí.Při Vašem pobytu v Praze se na mne můžete kdykoliv obrátit pro radu nebo pomoc.

Michal
Milí hosté,
Vaše spokojenost je pro mne na prvním místě a s radostí Vás osobně uvítám v naší kanceláři. Hovořím anglicky, francouzsky,
italsky a německy a mohu s Vámi tedy komunikovat ve Vaší rodné řeči. Stejně tak jsem Vám k dispozici s radou nebo pomocí během celé Vaší návštěvy v Praze nebo nebude-li se Vám chtít domů, ráda zajistím prodloužení Vašeho pobytu.

Aneta